P 3.0 CONCEPT 

YENİ NESİL SU ÜRÜNLERİ YEMLERİ

EFICO Enviro 937 Advance - İri alabalıklar için
maksimum büyüme

Powered by Partnership Driven by Innovation

Yüksek performanslı balık yemlerinde yenilikçiyiz ve kendimizi sürdürülebilir küresel su ürünleri yetiştiriciliğinde üzerimize düşeni yapmaya adadık.

Haberler

Background Image

Güncellenmiş INICIO Plus formülü – Yavruların beslenmesi

Balık yetiştiricilerinin gözde başlangıç yemi, INICIO Plus, en son araştırma bulguları doğrultusunda güncellendi. Bu, BioMar’ın INICIO Plus yemini tatlı su balığı yavrularının tüm beslenme ihtiyaçlarının karşılanması ve çiftlik balıklarına yaşamlarının ilk safhalarında en iyi sağlık koşullarının sağlanması anlamında daha iyi bir hale getirdi.

Daha fazla
Daha fazla Güncellenmiş INICIO Plus formülü – Yavruların beslenmesi
Background Image

BioMar Group tüm zamanların en iyi sonuçlarına ulaştı

2019 yılını kapatırken, Biomar Group satış hacimindeki artışı ve daha güçlü ürün sunumunu yansıtan rekor seviyede gelir ve kazanca ulaştı. Her üç iş kolu da olumlu bir gelişmeye katkıda bulunuyor.

Daha fazla
Daha fazla BioMar Group tüm zamanların en iyi sonuçlarına ulaştı
Background Image

Deniz RAS kuluçkalarında performans artışı

RAS deniz kuluçkalarında büyüyor ve bu, dışkı stabilitesi gibi yemin spesifik özellikleri üzerinde özel bir dikkat gerektirmektedir. BioMar, deniz RAS kuluçkaları için özel üretilmiş LARVIVA ORBIT yemini sunar.

Daha fazla
Daha fazla Deniz RAS kuluçkalarında performans artışı
Background Image

BioMar, Seafood Stewardship Index sıralamasında ilk sıralara yükseldi

BioMar, sektör için sürdürülebilir su ürünleri yemi geliştirme konsepti üzerine kurulmuş olup üzerinden yıllar geçmesine rağmen aynı konsept şirketin temel dayanağı olmaya devam etmektedir. Bu ay, BioMar, World Benchmarkinng’ilk ilk Seafood Stewardship Index sıralamasında en yüksek dereceli yem tedarikçisi oldu.

Daha fazla
Daha fazla BioMar, Seafood Stewardship Index sıralamasında ilk sıralara yükseldi
Background Image

MAXIO ve EFICO - doğru ihtiyaç için doğru yem

BioMar, Akdeniz bölgesindeki levrek ve çipura çiftçileri için yeni büyütme yemi çeşitlerini tanıttı: MAXIO ve EFICO. Çiftçiler artık farklı tarım hedeflerine en uygun yemi seçebiliyor.

Daha fazla
Daha fazla MAXIO ve EFICO - doğru ihtiyaç için doğru yem
Background Image

BioMar deniz ürünleri satın alanlar için yem konusunda şeffaflık sağlamaktadır

Üç yıldır üretimde olan ve deniz ürünleri endüstrisindeki herhangi bir şeffaflık aracından farklı olarak BioMar, 2018 Sürdürülebilirlik Raporumuzun lansmanında, BioSustain programımızın en son aracı olan Discover'ı duyurdu. Rapor Biomar'ın su ürünleri endüstrisinde ve değer zinciri boyunca ve şimdi de doğrudan tüketiciye sunduğu sürdürülebilir girişimlere yer vermektedir.

Daha fazla
Daha fazla BioMar deniz ürünleri satın alanlar için yem konusunda şeffaflık sağlamaktadır
Background Image

Su ürünleri yetiştiriciliğinde çığır açan konsept

Türk balık yetiştiricilerine çiftlik ekonomilerini en üst seviyeye çıkarabilmeleri için çeşitli piyasa koşullarına ve nihai balık ürünlerine göre uyarlanabilen yemler sunarak yem formulasyonunu bir adım öteye taşıyoruz.

Daha fazla
Daha fazla Su ürünleri yetiştiriciliğinde çığır açan konsept
Background Image

Artan esneklik, kalite ve performans

Avrupa’nın önde gelen balık yemlerinin daha iyi kalite ve performansa ulaşabilmesinde esnekliğin artırılması için %25 ekstra üretim kapasitesi. BioMar Danimarka İdari Müdürü Anders Brandt-Clausen, balık yetiştiricilerinin BioMar’ın Danimarka’daki fabrikasındaki yeni ek üretim hattından mutlak fayda sağlayacaklarını söylüyor.

Daha fazla
Daha fazla Artan esneklik, kalite ve performans

Balık türünüzü seçİn

HİKAYELER

Etkİnlİkler

Background Image

RAStech 2020 – Resirkülasyonun ön saflarında

BioMar, platin sponsor olarak etkinliğe liderlik edecek ve resirkülasyon yemlerindeki son gelişmeleri gösterecek. Bu yılki uluslararası resirküle su ürünleri yetiştiriciliği sistemleri (RAS) konferans ve ticaret fuarında bize katılın. Katılımcılar, küresel su ürünleri yetiştiriciliği endüstrisinin önde gelen uzmanlarından en son RAS araştırmaları, teknolojileri ve ürünleri hakkında bilgi alacaklardır.

Daha fazla
Daha fazla RAStech 2020 – Resirkülasyonun ön saflarında
Background Image

Su Ürünleri Yetiştiriciliği Avrupa 2020 – Yeşil ve Mavi

BioMar, Su Ürünleri Yetiştiriciliği Avrupa 2020'nin Altın Sponsoru olarak mavi ve yeşil yolu yönetmeye hazırdır. Yeni dairesel ekonomiler, yaşam boyu sağlık ve çevresel açıdan sürdürülebilir üretim gibi kesişen konuları tartışmak için birçok farklı disiplinden paydaşları bir araya getirecek ilham verici bir etkinlik bekliyoruz.

Daha fazla
Daha fazla Su Ürünleri Yetiştiriciliği Avrupa 2020 – Yeşil ve Mavi