P 3.0 CONCEPT 

YENİ NESİL SU ÜRÜNLERİ YEMLERİ

EFICO Enviro 937 Advance - İri alabalıklar için
maksimum büyüme

Powered by Partnership Driven by Innovation

Yüksek performanslı balık yemlerinde yenilikçiyiz ve kendimizi sürdürülebilir küresel su ürünleri yetiştiriciliğinde üzerimize düşeni yapmaya adadık.

Haberler

Background Image

Soğuk su balıkları için yaşama en iyi başlangıç

BioMar’ın devrim niteliğindeki ilk besleme rejimi LARVIVA ProStart, artık soğuk su balıkları için de kullanılabiliyor. LARVIVA ProStart sudaki yem davranışı açısından değer yaratır ve yavru balıkların daha etkin bir başlangıç yemlemesi tepkisi vererek daha güçlü ve yüksek performanslı yavru balıklar olmalarını sağlar.

Daha fazla
Daha fazla Soğuk su balıkları için yaşama en iyi başlangıç
Background Image

BIoMar-Sagun’da yeni Genel Müdür ataması

BioMar’ın Sagun Grubu ile olan ortak girişimi, BioMar-Sagun, iş biriminin başına yeni bir Genel Müdür seçti. Abalıoğlu'nda üst düzey yöneticilik geçmişi olan Yasemin İşsever, Türk su ürünleri endüstrisinde, yetiştiricilik, işleme ve yem üreticiliği alanlarında başarılı bir geçmişe sahip, saygın bir yöneticidir. Kendisi, Bora Aydemir'in bıraktığı boşluğu doldurarak, şirketin başına geçmek gibi zorlu bir görevi üstlenmeyi kabul etmiştir.

Daha fazla
Daha fazla BIoMar-Sagun’da yeni Genel Müdür ataması
Background Image

BioMar Feeding Tool Güncellendi

BioMar Feeding Tool, çiftçilerin çiftliklerindeki yemleme ihtiyacını hesaplayabilmeleri ve öngörebilmeleri için daha iyi bir hizmet sunabilmek adına en son bilgilerin uygulanabilmesi için artık güncellendi ve optimize edildi.

Daha fazla
Daha fazla BioMar Feeding Tool Güncellendi
Background Image

BioMar Danimarkadaki RAS ve yavru yemi üretimini arttırıyor

BioMar, Danimarka'nın Brande kentindeki yeni üretim hattının artık tamamen faaliyete geçtiğini duyurdu. Bu hat, RAS ve su ürünlerine yönelik yavru yemi üretimine yönelik olup, BioMar'ın Danimarka tesisinin yıllık kapasitesini % 25 oranında artırmasını sağlayan 100 milyon DKK değerindeki yatırımın bir sonucudur.

Daha fazla
Daha fazla BioMar Danimarkadaki RAS ve yavru yemi üretimini arttırıyor
Background Image

BioMar 5 yıllık ortalamada Giren Balık: Çıkan balık oranını 1:1’in altında gerçekleştirdi

Balık İşleme yan ürünlerinin yüksek oranda kullanımı ve yeni ve özgün hammaddelerin kullanımı BioMar Grup’un hammadde tüketimi için beş yıl ortalaması 1:1 veya daha düşük Giren Balık : Çıkan Balık (FIFO) oranı elde edebilmesini sağladı. Bu oran, 15 Haziaran 2020 ' de yayınlanan 2019 yılı Entegre Sürdürülebilirlik Raporunda ortaya çıkan birçok bulgudan biriydi.

Daha fazla
Daha fazla BioMar 5 yıllık ortalamada Giren Balık: Çıkan balık oranını 1:1’in altında gerçekleştirdi
Background Image

BioMar Group tüm zamanların en iyi sonuçlarına ulaştı

2019 yılını kapatırken, Biomar Group satış hacimindeki artışı ve daha güçlü ürün sunumunu yansıtan rekor seviyede gelir ve kazanca ulaştı. Her üç iş kolu da olumlu bir gelişmeye katkıda bulunuyor.

Daha fazla
Daha fazla BioMar Group tüm zamanların en iyi sonuçlarına ulaştı
Background Image

BioMar, Seafood Stewardship Index sıralamasında ilk sıralara yükseldi

BioMar, sektör için sürdürülebilir su ürünleri yemi geliştirme konsepti üzerine kurulmuş olup üzerinden yıllar geçmesine rağmen aynı konsept şirketin temel dayanağı olmaya devam etmektedir. Bu ay, BioMar, World Benchmarkinng’ilk ilk Seafood Stewardship Index sıralamasında en yüksek dereceli yem tedarikçisi oldu.

Daha fazla
Daha fazla BioMar, Seafood Stewardship Index sıralamasında ilk sıralara yükseldi
Background Image

BioMar deniz ürünleri satın alanlar için yem konusunda şeffaflık sağlamaktadır

Üç yıldır üretimde olan ve deniz ürünleri endüstrisindeki herhangi bir şeffaflık aracından farklı olarak BioMar, 2018 Sürdürülebilirlik Raporumuzun lansmanında, BioSustain programımızın en son aracı olan Discover'ı duyurdu. Rapor Biomar'ın su ürünleri endüstrisinde ve değer zinciri boyunca ve şimdi de doğrudan tüketiciye sunduğu sürdürülebilir girişimlere yer vermektedir.

Daha fazla
Daha fazla BioMar deniz ürünleri satın alanlar için yem konusunda şeffaflık sağlamaktadır

Balık türünüzü seçİn

HİKAYELER

Etkİnlİkler