İş arkadaşımız olun

Su ürünlerİ yetİştİrİcİlİğİnde yenİlİklere İmza atmak İçİn bİze katılın

BioMar’da çalışmak

Careers: Working at BioMar (item, text only)

BioMar çalışanlarının büyük bir kısmı, BioMar'da çalışmayı sadece bir iş olarak görmezler. Bunu bir yaşam biçimi olarak görürler. Heyecan verici bir iş yapmanın, harika mesai arkadaşlarıyla çalışmanın ve küresel su ürünleri yetiştiriciliği sektörünün hem sürdürülebilir hem de verimli hale getirilmesine katkıda bulunmanın keyfini yaşarlar. BioMar'da çalışmalarının bir nedeni, bir amacı vardır.

BioMar'da, dünyanın önde gelen araştırmacılarından yeni mezun proses operatörlerine kadar birbirinden farklı çalışanlarla tanışırsınız. Çalışanlarımızın büyük bir kısmı yıllar, hatta on yıllardır bizimle çalışmaktadırlar. Çünkü kendilerine değer verildiğini ve pek çok mesleki gelişim fırsatına sahip olduklarını bilirler.

Biz de, kültürümüze uygun ve değerlerimizi paylaşan kişileri dikkatle seçeriz. BioMar'da çalışmaya başladığınız anda, sizi ailenin bir parçası olarak karşılayan ve hem kurumsal hedeflerimize hazır olmanızı hem de değerlerimizi yaşamanızı sağlamak için çaba gösteren insanların arasına katılırsınız.

Kurumsal amacımız, BioMar çalışanlarını birleştiren ve sektörde başarılı olmamızı sağlayan temel unsurdur. Su ürünleri yetiştiriciliği, sadece kâra odaklanmakla kalınmaması gerekecek kadar önemli bir sektördür. Yenilikçi ve her zaman daha sürdürülebilir bir şekilde besleyici, sağlıklı ve güvenli yem çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Bu sıradan bir şirket iddiası değil, BioMar'ın özünü oluşturan değerlerin bir yansımasıdır.. Bu, BioMar'ın özünü oluşturan değerlerin bir yansımasıdır – Hem de her gün ve organizasyonumuzun her bir bölümünde...

Bİz BioMar’ız

BioMar çalışanlarıyla tanışın.

Benim için BioMar’da çalışmak sadece bir işten ibaret değil Bu bir yaşam biçimi.

Iannis Karacostas, Deniz Türleri Ürün Müdürü

OPEN POSITIONS

WE ARE CONSTANTLY IN SEARCH OF NEW COLLEAGUES.

Genel İş başvuruları

Yeteneklİ çalışanlara kapımız her zaman açık.
Careers: Unsolicited applications (item, R pic.)

Lütfen siz de BioMar’da çalışmak için iş başvurusunda bulunun. CV’nizi ve neden BioMar’da çalışmak istediğinizi açıklayan motivasyon mektubunuzu lütfen bize iletin.

Başvur