EFICO Enviro 937 Advance - İri alabalıklar için
maksimum büyüme

Let’s Innovate Aquaculture

Bİzler kendİnİ verİmlİ ve sürdürülebİlİr bİr küresel su ürünlerİ yetİştİrİcİlİğİne adamış yenİlİkçİlerİz.

... matches {{contentCount}} matches
  • {{category.Name}}
  • {{category.Name}}
Background Image

Yemlerdeki mineral katkı maddelerinin güncellenmesi

BioMar için minimum çevresel etkiyle, en iyi sağlık ve performansı sunmak kilit öneme sahiptir. BioMar EMEA, tüm yemlerimizdeki mineral katkı maddesi kaynaklarını güncellendi.

Read more
Read more about Yemlerdeki mineral katkı maddelerinin güncellenmesi
Background Image

Balığınız soğuk sularla başa çıksın

Kış aylarında soğuk Akdeniz suları deniz kafeslerinde yetiştirilen çipuralarda büyük kayıplara sebep olabilmektedir. BioMar, balıkları her yönüyle güçlendirerek, kış döneminde büyümelerini ve iyi durumda kalmalarını sağlamaya yardımcı olmak için INTRO Qardio M ve EFICO Qardio M yem türlerini geliştirmiştir.

Read more
Read more about Balığınız soğuk sularla başa çıksın
Background Image

Ciddi Zorluklar İçin Önemli Yemlemeler

Yeni araştırma sonuçlarının ardından, BioMar temel olarak levrek ve çipura balığını hedef alan EFICO Plus 405 ile stresli durumlar için iyi bilinen ürün yelpazesini güncelledi.

Read more
Read more about Ciddi Zorluklar İçin Önemli Yemlemeler
Background Image

SU ÜRÜNLERİ YEMLERİ – ARTIK HER ZAMANKİNDEN DAHA İYİ

17-19 EKİM TARİHLERİ ARASINDA CORFU'DA DÜZENLENECEK OLAN YÜKSEK VERİMLİ SU ÜRÜNLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ KONFERANSI'NDA, BİOMAR, AKDENİZ TÜRLERİ İÇİN YÜKSEK PERFORMANSLI BALIK YEMLERİ HAKKINDA BİR SUNUM YAPACAK.

Read more
Read more about SU ÜRÜNLERİ YEMLERİ – ARTIK HER ZAMANKİNDEN DAHA İYİ
Background Image

Çipura: Geliştirilmiş yem önerileri ve mevsimsel yem programları

BioMar'ın son araştırmaları, sıcaklığın çipura performansı üzerindeki etkileriyle ilgili elde edilen bilgileri doğruluyor ve kapsamını genişletiyor. Elde edilen bulgular kısa bir süre sonra çipura ile ilgili yem önerilerinde, BioMar Feeding Tool'da ve çipura ile ilgili eksiksiz mevsimsel yem programında uygulanacaktır.

Read more
Read more about Çipura: Geliştirilmiş yem önerileri ve mevsimsel yem programları
Background Image

SU ÜRÜNLERINDE DEĞER YARATMAK

MONTPELLIER, FRANSA’DA DÜZENLENEN GERIDE BIRAKTIĞIMIZ AQUA 2018 KONFERANS VE FUARI, INOVASYONUN VE SU ÜRÜNLERINDE SÜRDÜRÜLEBILIR BÜYÜMENIN OLUŞTURULMASINA GÖNÜL VERMIŞ OLAN HERKES IÇIN ILHAM VERICI BIR BULUŞMA NOKTASI OLDU.

Read more
Read more about SU ÜRÜNLERINDE DEĞER YARATMAK
Background Image

BAKIM GEREKTİREN BALIKLAR İÇİN SOFİSTİKE KULUÇKA ÜRÜNLERİ

MÜŞTERİLERİN TALEPLERİNİN BİR YANSIMASI OLARAK, BİOMAR'IN YÜKSEK KALİTELİ LARVIVA VE INICIO PLUS M ÜRÜNLERİ, BAKIM GEREKTİREN BALIK LARVALARININ VE YAVRULARININ BESLENMESİ İÇİN ŞİMDİ FARKLI KULUÇKAHANELERİN HEDEFLERİNE VE STRATEJİLERİNE VE YENİ AMBALAJLAMA METODUNA UYGUN OLARAK İKİ FARKLI HATTAN OLUŞUYOR. AYRICA, BİOMAR'IN AKDENİZ BÖLGESİNDE YETİŞTİRİLEN DENİZ BALIKLARI İÇİN ÜRETTİĞİ ANAÇ BALIK YEMLERİ LARVIVA ÜRÜN YELPAZESİNE EKLENMİŞTİR.

Read more
Read more about BAKIM GEREKTİREN BALIKLAR İÇİN SOFİSTİKE KULUÇKA ÜRÜNLERİ
Background Image

İRİ ALABALIKLAR İÇİN YENİ BİR YEM

DENİZ KAFESLERİNDE YETİŞTİRİLEN GÖKKUŞAĞI ALABALIĞI BİOMAR-SAGUN’UN YENİ YEMİ OLAN EFICO ENVİRO 937 ADVANCE İLE DAHA HIZLI VE DAHA FAZLA BÜYÜYECEK.

Read more
Read more about İRİ ALABALIKLAR İÇİN YENİ BİR YEM
Background Image

Karides pazarında BioMar’ın stratejik AR-GE yatırımı

BioMar’ın Ekvadorlu yem üreticisi Alimentsa’yı alımının teyit edilmesinden sadece iki ay sonra BioMar, bugün karides için yeni bir deneme tesisi kuracağını açıkladı.

Read more
Read more about Karides pazarında BioMar’ın stratejik AR-GE yatırımı
Background Image

BioMar Karmøy üretim kapasitesi rekoru kırdı

BioMar Group'un Karmøy üretim tesisi, yıllık 140.000 ton balık yemi kapasitesine sahip olan ve üretim kapasitesini yaklaşık %70 artıran 3. üretim hattını resmi olarak açtı. Hat 3, dünyanın herhangi bir yerindeki tüm balık üretim hatları arasındaki en yüksek saatlik üretim kapasitesine sahip üretim hatlarından biri olacak.

Read more
Read more about BioMar Karmøy üretim kapasitesi rekoru kırdı
Background Image

Su ürünleri yetiştiriciliği hakkında bilgi paylaşımına büyük ilgi

Hırvatistan'ın Dubrovnik kentinde düzenlenen Aquaculture Europe 2017 Konferansı, su ürünleri alanında son gelişmelerden haberdar olmak isteyen geniş bir kitleye ilham kaynağı oldu. BioMar, European Aquaculture Society tarafından düzenlenen bu çok başarılı Aquaculture Europe Konferansı'nın bir kez daha Altın Sponsoru oldu.

Read more
Read more about Su ürünleri yetiştiriciliği hakkında bilgi paylaşımına büyük ilgi
Background Image

BioMar yeni ve oldukça çevre dostu gemisini suya indiriyor

Balık yemi sevkiyatı için kullanılacak yeni ve yüksek teknolojili bir gemi olan MS Nyksund iki hafta içinde BioMar için hizmete alınacak. BioMar'ın balık yemi sevkiyatlarının modernizasyonu sürecinin bir parçası olarak, yem taşımak amacıyla yeni bir geminin inşası için NSK Shipping AS ile 2015 yılında sözleşme imzalanmıştı. Bu geminin devir teslimi, inşa edildiği Tersan tersanesinde bu haftanın başında resmi olarak gerçekleştirildi. Geminin mülkiyeti ve işletmeciliği NSK Shipping firmasına ait.

Read more
Read more about BioMar yeni ve oldukça çevre dostu gemisini suya indiriyor