BioMar-Sagun, 8. Future Fish Eurasia Fuarı’nda sektör paydaşlarıyla bİr araya gelİyor

3 Haziran 2016

Söke'de kurulmakta olan fabrikasının üretime geçmesine sayılı günler kalan BioMar-Sagun, Türk su ürünleri sektörünün önde gelen fuar organizasyonlarından olan 8. Future Fish Eurasia Fuarı'na katıldı.

Sektör paydaşlarının buluşma noktası olan Future Fish Eurasia Fuarı, 2-4 Haziran 2016 tarihleri arasında İzmir'de gerçekleşmektedir. Fuarda tam kadro satış ekibiyle ve BioMar uzmanlarının katılımıyla yer alan BioMar-Sagun, değerli müşterilerini fuardaki standında ağırlamaktadır. BioMar-Sagun Genel Müdürü Bora Aydemir fuar katılımlarıyla ilgili şunları belirtmiştir: "Sektörümüzün geliştirilip daha ileri seviyelere getirilmesi açısından işbirliği ve paydaşlar arası ilişkilerin geliştirilmesi son derece önemlidir. BioMar-Sagun olarak bu tarz etkinlikleri bu amaca hizmet etmek açısından son derece faydalı bulmaktayız".

BioMar-Sagun Satış Müdürü Birol Çanaklı ise "Her biri konusunda uzman ve derin tecrübeye sahip takım arkadaşlarına sahip satış ekibimiz ile Türkiye'nin bütün bölgelerinden katılan müşterilerimiz ile bu fuar vasıtasıyla görüşmekten mutluluk duymaktayız. Türk müşterilerimizin yanı sıra komşu ülkelerden gelen sektör paydaşlarının da firmamıza yoğun ilgi göstermesi bizi son derece mutlu etmektedir'

Fuar etkinlikleri dahilinde BioMar'ın değerli uzmanları 'BioMar Besin İlkeleri' isimli bir de sunum yapmıştır. BioMar'ın Danimarka'dan gelen Teknik Destek ekibi olan BioFarm'ın Müdürü, Mikkel Detz Jensen ve Fransa'dan gelen BioMar Deniz Segmenti Ürün Müdürü Michel Autín'ın yapmış olduğu sunumda BioMar'ın Performans Konsepti'ne ve BioMar-Sagun aracılığıyla Türk su ürünleri sektörüne getirmeyi planladığı yeniliklere değinilmiştir.

BioMar-Sagun, BioMar'ın balık yemi, yemden yararlanma ve yemleme stratejileri gibi konular üzerine 54 yıldır elde etmiş olduğu bilgi ve birikimi bu tarz fuar etkinliklerin yanısıra, yerel BioMar seminerleri ile Türkiye'nin bütün bölgelerindeki üreticilerimize ulaştırarak sektörümüzün bir adım daha ileri taşınmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir.

BioMar-Sagun satış ekibi: (soldan sağa) Satış ve Pazarlama Asistanı Fulya Temiz, Satış Müdürü Birol Çanaklı, Ege Bölgesi Satış ve Teknik Destek Uzmanı Harun Kurul, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Satış ve Teknik Destek Uzmanı, Akdeniz Bölgesi Satış ve Teknik Destek Uzmanı Hüseyin Urçuk, Karadeniz Bölgesi Satış ve Teknik Destek Uzmanı Utku Duran ve BioMar-Sagun Genel Müdürü Bora Aydemir