Su ürünlerİ yetİştİrİcİlİğİne yenİ bİr bakış!

BioMar Grubu, su ürünleri yetiştiriciliği sektörüne getirmeyi hedeflediği yenilikleri, ilham verici bir tasarım ile, paylaştığı yeni web sitesini sunar! Yeni web sitesi kullancılarına kayda değer bir bilgi tabanı sunarken, su ürünleri yetiştiriciliğinin geleceğinin işbirliği, inovasyon, performans ve sürdürülebilirliğe ne kadar bağlı olduğunu önemli bir biçimde ortaya koymaktadır.

BioMar Grubu tüm sektör paydaşlarını yeni web sitemizi keşfetmeye davet ediyor. Yeni websitemizin yapım aşamasında ana hedeflerimizden biri paydaşlarımız ile işbirliği ve ortaklıklarımızı geliştirmekle birlikte bilgi paylaşımı ve uzun vadeli, geleceğe yönelik düşünmeyi güçlendirmek olmuştur. Yeni format, su ürünleri yetiştiriciliğinde, yetiştiricilik ve besleme konularında oluşturduğumuz önemli bir bilgi tabanına kolay erişim imkânı sağlamakla birlikte, BioMar'ın sürdürülebilir ve verimli su ürünleri yetiştiriciliğinde 50 yıldan uzun süredir, nasıl önemli bir rol aldığına dair birikimleri ve hikayeleri paylaşmayı hedeflemektedir.

BioMar Grup Kurumsal İletişim Direktörü Sif Rishøj, BioMar ve faaliyetleri hakkında yeni bilgiler vermeyi dört gözle bekliyor: "Bizler BioMar olarak kendimizi su ürünleri yetiştiriciliğine yenilikler getirme konusuna adadık. Yeni web sitesi, paydaşlarımızla iletişim ve işbirliğini kolaylaştıracak şekilde tasarlandı. Dahası, tasarladığımız ve ortaya çıkardığımız web sitesinin kullanımı son derece kolaydır. İçeriğindeki bilgi yoğunluğuna rağmen, aranan doğru bilgiye ulaşım son derece kolaydır".

BioMar geçen yıl "Let's Innovate Aquaculture" sloganını (Türkçe: Gelin, birlikte su ürünleri yetiştiriciliğine yenilikler katalım) taşıyan yeni kurumsal amacı ile yeni iddialı stratejisi olan 'Shaping the Future" (Türkçe: Geleceğe Şekil Veriyoruz) sunmuştu. Stratejik girişimlerimize ve de şirket içindeki günlük hayatımıza yön veren ilkelerimiz dört ana kavram tarafından belirlenmiştir: İnovasyon, Sürdürülebilirlik, İşbirliği ve Performans. Bu ilkeler yeni websitemizde de ayrıntılarıyla tanımlanarak gözler önüne serilmiştir.

"Pazarlama ve teknik departmanlarımız, tam anlamıyla ilgi çekici bir bilgi kaynağı yaratmak amacı güden bu kapsamlı web sitesini hazırlamak için canla başla çalıştılar. Yeni web sitemiz, sürdürülebiir ve verimli bir su ürünleri yetiştiriciliği sektörünün en etkili bir şekilde katkıda bulunan bireylerinden biri olan BioMar ailesi olarak sektörümüz ile etkileşim içinde bulunmak amacımıza ulaşmak için sürekli güncellenip daha da geliştirilecektir".

Yeni web sitesi günümüz internet tarayıcıları ve mobil cihazlarında kullanıma uygundur. Her ne platformda olursa olsun, yeni web sitesi navigasyonu kolay, kullanıcı dostu bir deneyim sunmaktadır. Web sitesi, ürün ve ürün kullanımlarına ilişkin detaylı bilgilye erişimi son derece kolay kılacak şekilde düzenlenmiş ve on dört ayrı dilde kullanıma sunulmuştur.